GOT

Gdańsk zaprasza na Jarmark Gwiazdkowy!

Z przyjemnością przekazujemy zaproszenie do odwiedzenia gdańskiego Jarmarku Gwiazdkowego, które wraz z życzeniami Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku, za naszym pośrednictwem kieruje do wszystkich Czytelników Aktualności Turystycznych Joanna Kałuska z Gdańskiej Organizacji Turystycznej.

- Jak co roku, w tym cudownym czasie oczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia, każdy z nas pragnie obdarować bliskich czymś wyjątkowym, niepowtarzalnym, ze szczerego serca. Często zabiegani i zapracowani nie mamy czasu na długie zakupy. Najlepszym rozwiązaniem będzie odwiedzenie Targu Węglowego w Gdańsku, gdzie na około 200 stoiskach handlowych oferowane są upominki, ozdoby choinkowe, świąteczne drzewka i wigilijne smakołyki. Nie brakuje tu również atrakcji kulturalno-rozrywkowych. Dzieci mogą spotkać się ze Św. Mikołajem i wręczyć listę prezentów, jakie chciałyby otrzymać pod choinkę. Mogą również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Jarmark Gwiazdkowy organizowany przez Międzynarodowe Targi Gdańskie zaprasza również do odwiedzenia „Świątecznej Galerii Artystów, Rzemieślników i Kolekcjonerów”. Jak co roku organizowana jest również akcja charytatywna „Gorące serce w środku zimy”, w której udział biorą znani artyści, sportowcy, dziennikarze i muzycy. Dochód przeznaczony jest na rzecz Fundacji Hospicyjnej.

Jarmark potrwa do 22grudnia – czasu pozostało więc już niewiele! Zapraszamy do Gdańska!

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit