Samorząd Województwa Mazowieckiego

III lokata dla stoiska Mazowsza

Stoisko Mazowieckie… Więcej »

Samorząd Województwa Mazowieckiego był największym wystawcą na polskim stoisku narodowym. Dyrektor Izabela Stelmańska z Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego nie kryła rozczarowania.

– Mieliśmy nadzieję, że nasze piękne stoisko wygra ze wszystkimi, a tu przegraliśmy z Warszawą, która wystawiła ładne stoisko, ale nie ma tak bogatej oferty jak nasza - stwierdziła.
To prawda. Ale choć stoisko Miasta Stołecznego Warszawy, Biura Promocji Miasta zajęło w Konkursie dziennikarzy i Międzynarodowych Targów Polska na najbardziej oryginalne i profesjonalne stoisko targowe „Homo Turisticus” pierwszą lokatę, to przecież prezentacja Samorządu Województwa Mazowieckiego zajmując w nim trzecie miejsce deptała mu po piętach.
Lokalne organizacje turystyczne z województwa mazowieckiego zaprezentowały bardzo bogatą ofertę, co jak na Mazowsze, krainę, której atrakcje turystyczne są ciągle niedoceniane, jest wielkim osiągnięciem.
Wysoko należy ocenić prezentowane na stoisku serie wydawnicze: przewodniki „Mazowsze dla aktywnych”, dla podróżników i dla smakoszy oraz mini przewodniki. W sumie 13 przewodników, które cieszyły się ogromną popularnością wśród gości targów.
Oprac.: (rk)

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit