Folder Wiślańskiej LOT

Informacja to podstawa

Wisła, aktywnie promująca się w ramach „Beskidzkiej 5”  może się poszczycić bardzo prężną Wiślańską Organizacją Turystyczną. Chyba najbardziej poszukiwanym przez turystów efektem pracy tej organizacji  jest bardzo starannie opracowany katalog ofert i produktów członków tutejszej LOT.

Fakt dysponowania 10. tysiącami miejsc przez 300 obiektów, nie powinien zniechęcać miłośników ciszy. Są to obiekty położone w dużym rozproszeniu, więc o ciszę i kontakt z przyrodą w tym pięknym mieście jest bardzo łatwo.

Wspomniany katalog informuje m.in. o takich atrakcjach,  jak: skocznie narciarskie, w tym skocznia im. Adama Małysza w Wiśle-Malince;  Galeria Sportowych trofeów A. Małysza; rzeźba czekolady tegoż; muzea, Aleja  Gwiazd Sportu; tzw. Zamek Prezydenta RP (możliwy do zwiedzania), zameczek myśliwski Habsburgów (siedziba PTTK ,miejsce wystaw), kościoły katolickie i ewangelicki i, oczywiście, znakowane szlaki.

W wiślańskiej siedzibie LOT znajduje się punkt „it”. Prężnie działa też miejscowe PTTK.

(jpp)

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit