Małopolski Serwis Narciarski stworzony przez MOT wychodzi naprzeciw miłośnikom białego szaleństwa i daje możliwość zapoznania się z kompleksową zimową ofertą regionu

Internauto, zanim wyjedziesz na stok, zajrzyj na stronę domalopolski.pl

Internauto-zanim-wyjedziesz-na-stok

Gdzie spadł śnieg, jak dotrzeć do wyciągów i czego można się spodziewać na miejscu – to niezwykle ważne informacje dla tych, którzy wybierają się  na ośnieżone stoki. Wielu spośród narciarzy i snowboardzistów  trafi z pewnością do Małopolski, która oferuje jazdę na 300 wyciągach w kilkunastu nowoczesnych stacjach narciarskich.


Miłośnicy sportów zimowych będą mogli skorzystać z  tras narciarskich o łącznej długości ponad 250 km . Z myślą o nich został stworzony Małopolski Informator Narciarski –  www.domalopolski.pl. Właścicielem i zarządzającym serwisem jest  Małopolska Organizacja Turystyczna, która ofertę turystyki  zimowej traktuje jako jedno z priorytetowych obszarów regionalnej turystyki.

- Stworzony przez Małopolską Organizację Turystyczną Małopolski Serwis Narciarski wychodzi naprzeciw wszystkim miłośnikom białego szaleństwa i daje możliwość zapoznania się z kompleksową zimową ofertą Małopolski mówi Jan Wieczorkowski, wiceprezes Małopolskiej Organizacji Turystycznej, który osobiście doglądał prac nad portalem i własnoręcznie wprowadzał niezbędne informacje. - To bardzo prosty serwis, stanowiący kompendium informacji o ofercie zimowej Małopolski i kierujący Internautów na odpowiednie strony stacji narciarskich i atrakcji związanych ze sportami zimowymi - dodaje.

Paweł Mierniczak, dyrektor MOT wyjaśnia: - Od niedawna pod wskazanym adresem internetowym można oglądać całkowicie nową wersję projektu strony. Zmiany dotyczą przede wszystkim szaty graficznej oraz poszerzenia i uaktualnienia serwisu. Od września rozpoczęła się intensywna promocja serwisu, realizowana między innymi podczas dwóch największych turystycznych imprez targowych w Polsce - TTWarsaw i Tour Salon w Poznaniu, a także targów Ukraine w Kijowie. Serwis będzie reklamowany m.in. przy okazji kolejnej edycji Plebiscytu na Najlepszą Stację Narciarską w Małopolsce, która rusza w grudniu oraz podczas wizyty studyjnej mediów krajowych poświęconej ofercie zimowej regionu.

Ulepszony projekt otrzymał atrakcyjną i przejrzystą szatę graficzną, został poszerzony o kolejne informacje i uaktualnienia. W serwisie znajduje się prezentacja wszystkich najważniejszych stacji narciarskich usystematyzowanych w trzech kategoriach ( duże stacje narciarskie, średnie stacje narciarskie i pojedyncze wyciągi), wraz z nowościami, które przygotowane zostały na sezon 2010/2011.  Poszerzona została część dotycząca après-ski,  by goście po wyczynach narciarskich mogli zagospodarować sobie czas na rekreację i poznawanie atrakcji regionu, w tym kuchni regionalnej, która króluje w licznych  karczmach ulokowanych w stacjach narciarskich. Oprócz informacji  dotyczących bazy i infrastruktury narciarskiej w serwisie znajdzie się prezentacja karczm regionalnych, aquaparków i basenów termalnych, miejsc noclegowych i atrakcji turystycznych, ze szczególnym uwzględnieniem Szlaku Architektury Drewnianej – markowego produktu turystycznego Małopolski. W serwisie widoczne są oczywiście także numery ratunkowe GOPR i TOPR,  będzie też miejsce dla akcji „Bezpieczeństwo na stoku”. W dziale aktualności pojawiać będą się na bieżąco informacje o planowanych wydarzeniach na małopolskich stokach.

(e.t-m.)

 

 

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit