Majowa oferta Gdańskiej Organizacji Turystycznej

Miłość przed sezonem

Architektura i klimat Gdańska sprzyjają romantycznym pobytom. Baśniowe zaułki Głównego Miasta, romantyczne spacery nad Motławą, liryczne zachody słońca nad Bałtykiem, magiczne parki kryjące w sobie urok dawnych czasów czekają wprost na zakochanych. Za sprawą jedynej w swoim rodzaju oferty turystyczno-handlowej „Gdańsk&Love” zainicjowanej przez Gdańską Organizację Turystyczną - Gdańsk zaprasza wszystkich trafionych strzałą Amora na majową eskapadę do stolicy Pomorza.

Oferta „Gdańsk&Love” skierowana jest do par, które planują spędzić wolny czas romantycznie. Pomyślano tu przede wszystkim o turystach i zachęceniu ich do odwiedzenia Gdańska jeszcze przed sezonem turystycznym – gdy wspólna wyprawa może być bardziej kameralna i nastrojowa. Ale zaproszenie obejmuje również rdzennych mieszkańców miasta.

Co będzie grane?

Właśnie w Gdańsku od 1 do 31 maja trwać będzie specjalna promocja dla wszystkich zakochanych, a przeznaczone dla nich zniżki i rabaty osiągać będą nawet do 50%. Pomysłem zainteresowały się hotele, restauracje, obiekty kulturalne i centra Spa. Do akcji przyłączyła się Latarnia Morska, Kuźnia Wodna i Państwowy Teatr Wybrzeże.

W romantyczny „interes” weszły też domy handlowe układając się z hotelami. Przykładowo - korzystając z noclegu w jednym z hoteli majowej akcji - turyści otrzymają kartę stałego klienta GH Madison mieszczącego się w samym centrum Gdańska. W maju można też będzie kupić ze zniżką unikatową biżuterię, kwiaty dla ukochanej czy wypożyczyć samochód na wspólną wycieczkę za miasto.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit