Nadbużańska LOT

Liczba członków wzrosła o 100 procent

Stoisko NLOT podczas XIV TTiW LATO 2009…Więcej »

- Nadbużańska Lokalna Organizacja Turystyczna może poszczycić się znacznym dorobkiem, jesteśmy obecni na wszystkich ważniejszych targach i wydarzeniach branżowych – mówi dyrektor Krzysztof Sasin.

Rozmawiamy też o relacjach lokalnych organizacji turystycznych i lokalnych grup działania (LGD). Istnieje między nimi dość dobra współpraca, choć pojawia się czasami niepotrzebna konkurencja – zauważa rozmówca. - LGD dysponują większymi środkami, zaś siła lokalnych organizacji turystycznych jest szansą stabilnego działania w przyszłości.

NLOT cieszy się kolejnymi osiągnięciami. W 2008 roku liczba jego członków wzrosła o 100 proc., przybyła m.in. Akademia Podlaska, co dodało jej prestiżu. Rozpoznawalność organizacji to m.in. efekt rozwoju informacji elektronicznej, o którą dba Marcin Sasin. W przygotowaniu jest wirtualny przewodnik po Muzeum Papieskim w Siedlcach.

Zadaniem roku 2009 jest w opinii rozmówcy jest intensywna promocja wschodniego Mazowsza i pogranicza Podlasia, m.in. poprzez gromadzenie i upowszechnianie informacji. Rozwija się też współpraca z Białorusią i Ukrainą.

K. Sasin cieszy się z powstania Forum Lokalnych Organizacji Turystycznych, który ułatwi współpracę i wymianę doświadczeń.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit
Szanowni Państwo,
portal www.aktualnościturystyczne.pl nie będzie już aktualizowany. Ciekawe
i świeże informacje z branży turystycznej znajdą Państwo na naszych pozostałych serwisach lub w newsletterze, do którego subskrypcji serdecznie zachęcamy!