Trzy razy tak dla publikacji KPOT

Mądra turystyka nie szkodzi przyrodzie

Mądra turystyka nie szkodzi przyrodzie

Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna należy do najmłodszych, a jednocześnie bardzo prężnych w skali kraju. To niewątpliwie zasługa Zarządu, a także dyrektor KPOT Justyny Malinowskiej. KPOT wydała właśnie nową publikację pt.: „Walory turystyczno-przyrodnicze województwa kujawsko- pomorskiego”, która zasługuje na uwagę z kilku  powodów.


Po pierwsze jest to dzieło niedużego, poręcznego formatu, przystępne, o skondensowanej nie „przegadanej treści”, kierujące ciekawego czytelnika do szerszych, także elektronicznych źródeł wiedzy.

Po drugie – wskazuje na atrakcyjność przyrody regionu, która nie ogranicza się do parków narodowych i krajobrazowych, ale także przyrody, która towarzyszy cennym zabytkom w większych i mniejszych miastach.  Stad też z książeczką tą możemy śmiało odnaleźć się w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Grudziądzu, Inowrocławiu…

Po trzecie – ważne jest pozyskanie partnera – Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.  Takie partnerstwo jest niewątpliwie bardzo cenne dla obydwu stron, gdyż mądra turystyka nie szkodzi przyrodzie, a wspiera jej ochronę.

(jpp)

 

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit