Konkurs ROTWŁ

Najlepsza propozycja na weekend

Do 15 lipca Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego przyjmuje zgłoszenia internautów do konkursu „Oczami mieszkańców – pomysł na udany weekend w Regionie Łódzkim”.

Propozycje mogą dotyczyć jednej z trzech kategorii: turystyki miejskiej / kulturowej, turystyki na terenach wiejskich oraz turystyki aktywnej, w tym w szczególności turystyki wodnej i rowerowej.

Region łódzki nie zalicza się do czołówki rozgrywających w krajowej lidze turystycznej. Jest jednak jednym z tych, które mogą poszczycić się godną naśladowania umiejętnością zespołu ROT w skutecznym promowaniu tego, czym dysponuje. W 2010 roku Manufaktura Łódzka otrzymała Złoty Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej dla Najlepszego Produktu Turystycznego. To mówi samo za siebie.

Pomysł zaproszenia  do gry marketingowej mieszkańców regionu nie jest oczywiście nowy. Stosowany był w wielu wariantach wielokrotnie. Niemniej jednak w wersji zaproponowanej przez ROTWŁ ustrzegł się nudnego powtórzenia znanej formuły. Oczekujemy, że przyniesie ciekawy zbiór przykładów atrakcyjnego spędzania weekendów. Najbardziej udane propozycje zamieszczone zostaną w bezpłatnym przewodniku „Łódzkie na weekend”, wydanej przez ROTWŁ w nakładzie 3 tys. egzemplarzy. Z pewnością  treść wydawnictwa zaciekawi nie tylko mieszkańców Łodzi, ale trafi do rąk mieszczuchów z innych aglomeracji.

Konkurs „Oczami mieszkańców – pomysł na udany weekend w Regionie Łódzkim” wyłoni 20 najciekawszych miejsc i sposobów na spędzenie weekendu w Łódzkiem.  Dziesięć wskażą internauci, dziesięć wybierze komisja konkursowa. Wyniki ogłoszone  zostaną 21 września.

W konkursie wziąć mogą udział tylko osoby zamieszkałe w obrębie granic województwa łódzkiego. Każdy z uczestników może przesłać tylko jedno zgłoszenie. Do udziału w konkursie oprócz chwytliwej idei „wszyscy jesteśmy gospodarzami”, zachęcają również nagrody przygotowane przez organizatorów. Między innymi sprzęt turystyczny.

Formularz zgłoszeniowy oraz pozostałe szczegóły konkursu znajdują się na stronie internetowej www.rotwl.pl/konkurs

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit