Nowa dyrektorka LOT Regionu Kołobrzeg

Ilona-Gredas---Wojtowiczok

Ilona Grędas-Wójtowicz od początku lutego jest nową dyrektorką Lokalnej Organizacji Turystycznej Regionu Kołobrzeg. Zastąpiła na tym stanowisku Claudię Rubanowicz, która pełniła tę funkcję przez pół roku.

LOT Regionu Kołobrzeg powstała w lutym 2013 roku. Od maja biurem kierowała Claudia Rubanowicz, pokonując w konkursie trzynastu kandydatów. W połowie stycznia Rubanowicz złożyła rezygnację bez podania jej przyczyn. Zarząd stowarzyszenia powierzył stanowisko dyrektora Ilonie Grędas-Wójtowicz, mającej duże doświadczenie w branży hotelarskiej Ostatnio była dyrektorką pięciogwiazdkowego hotelu Marine, wcześniej hotelu Diva.

Nowa dyrektorka w 2005 roku ukończyła studia administracyjne w Uniwersytecie Szczecińskim, obecnie studiuje prawo w Uniwersytecie Gdańskim. – Z nauką się nie rozstałam, bo to poszerza horyzonty. Nigdy nie wiadomo, co nam się w życiu przyda – mówi o swej edukacji Ilona Grędas-Wójtowicz. Zna język angielski i rosyjski. Pochodzi z Łodzi, ale od dziesięciu lat mieszka w gminie Kołobrzeg, w Siemyślu, skąd dojeżdża do pracy w Kołobrzegu. Prywatnie jest mężatką, mamą jedenastoletniej córki Kornelii, uczennicy piątej klasy szkoły podstawowej. W wolnych chwilach – gdy już udaje się jej takie wygospodarować – czyta książki, najchętniej sensacyjne, bo lubi „jak coś się dzieje" oraz młodzieżowe, żeby wiedzieć, co interesuje jej dziecko i jej rówieśników. Urlop najchętniej spędza w górach, lubi wyjazdy do Karpacza, wędrówki po Sudetach. – Niestety, wakacje to okres wzmożonej pracy, więc zbyt często nie mam okazji na takie wyjazdy – przyznaje nowa dyrektorka. Wzmożona praca czekała ją już od dnia objęcia funkcji, bo trzeba było przygotować ofertę na targi w Berlinie, Goeteborgu, a w kwietniu w Warszawie. – Poza plażowaniem, mamy wiele atrakcyjnych ofert, jak wędkowanie na morzu, na Parsęcie, czy nowe trasy rowerowe. Przybyło nam dużo ścieżek rowerowych, bardzo ciekawych, mających duże znaczenie dla regionu – zapowiada targowe oferty LOT Regionu Kołobrzeg nowa szefowa biura.

Ewa Dubois

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit