Konkurs PROT

Pomorskie zaprasza i... płaci za wymarzone wakacje

Pomorskie zaprasza i... płaci za wymarzone wakacje

Z Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej otrzymaliśmy zaproszenie, które przekazujemy  Czytelnikom Aktualności Turystycznych - do wzięcia udziału w nadzwyczaj atrakcyjnym konkursie. Pobudzającym wyobraźnię, wymagającym  od uczestników dozy fantazji i odrobiny kreacyjnego  wysiłku. Na wahających się, inspirująco i motywująco mogą podziałać nagrody. Zwycięzca otrzyma kamerę HD i 8 tys. zł na realizację planów wakacyjnych na terenie województwa pomorskiego.  Dziesięciu wyróżnionym wręczone zostaną aparaty cyfrowe.

Na czym konkurs polega? Można zaplanować wypad z przyjaciółmi, samotnie czy z rodziną. Scenariusz powinien być na tyle atrakcyjny, aby zaskoczyć jury i pokazać, jak wiele Pomorskie ma do zaoferowania. Szlaki kulturowe, oferty SPA, kitesurfing czy loty balonem? Wybór należy do uczestników konkursu. Zwycięzca będzie zobowiązany do realizacji swojego scenariusza i krótkiego relacjonowania za pomocą kamery każdego etapu swoich wymarzonych wakacji.

Jednym z jurorów jest znany podróżnik Marek Kamiński, który tak zaprasza do udziału konkursie:

- Wokół nas jest wiele inspirujących miejsc. Wystarczy dobrze się rozejrzeć. Życzę wam wielu pomysłów na wymarzone wakacje i powodzenia w ich realizacji. Taki konkurs to doskonały sposób na urzeczywistnienie swoich marzeń. Szczególnie zachęcam was do szukania inspiracji nad Wisłą.

- Jestem przekonany, że pomysły mogą być zadziwiające, odkrywające niezwykłe atrakcje Pomorskiego i prezentujące ciekawe aktywności turystyczne - przekonuje Wojciech Kreft, dyrektor Biura Zarządu PROT.

Zgłoszenia można przesyłać do 30 maja 2011 r. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie: www.nabierzkolorow.pl

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit