Pomorska ROT

Rok zmian

Marta Chełkowska

Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna z dużą dawką nowych wyzwań wchodzi w rok 2012. Na początku drugiego kwartału w Bramie Wyżynnej w Gdańsku otwarte zostanie Regionalne Centrum Informacji Turystycznej, w którym poza nowoczesną stacjonarną informacją turystyczną, znajdować się będzie również serce zarządzania Zintegrowanym System Informacji Turystycznej Województwa Pomorskiego.

Połączenie narzędzi internetowych z siecią informacji turystycznej oraz eksponowaniem nowocześnie prezentowanej treści na 245 czterdziestocalowych, dotykowych infomatach pozwoli turystom na jeszcze lepsze odkrywanie Pomorskiego. Do Bramy Wyżynnej przeniesiona zostanie również siedziba Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Zmiany w Nowym Roku nie ominą również Biura PROT. Dotychczasowy dyrektor Biura Zarządu Wojciech Kreft, od stycznia będzie pracował w zmniejszonym wymiarze czasu, aby sukcesywnie przekazywać swoje obowiązki pozostałym pracownikom.

- Rozstajemy się w miłej atmosferze i w sposób profesjonalny, tak samo jak wyglądała nasza współpraca. Pewnie nie raz będziemy jeszcze współpracować przy projektach związanych z promocją turystyczną Województwa Pomorskiego – komentuje Marta Chełkowska, prezes PROT. – Zgrany zespół PROT zapewni ciągłość podjętych działań, a okres zmian postaramy się wykorzystać jako trampolinę do realizacji nowych wyzwań – dodaje.

Pomorska ROT logo

Wojciech Kreft, dotychczasowy dyrektor Biura PROT kończy współpracę z PROT głównie ze względów osobistych. Przeprowadza się bowiem do Władysławowa, gdzie pokieruje rodzinnym pensjonatem. – Prawie 5 lat współpracy z całym środowiskiem związanym z Pomorską ROT jest dla mnie niezmiernie ciekawym i owocnym doświadczeniem – ocenia miniony czas. - Już dziś dziękuję wszystkim za zaufanie i otwartość na odważne pomysły. Wszystkim organizacjom turystycznym życzę podobnego wsparcia ze strony Zarządu, Samorządów oraz branży turystycznej. Dzięki współpracy udało się zrealizować wiele ciekawych przedsięwzięć i jestem przekonany, że to dopiero początek dobrej passy dla Pomorza.

Wojciech Kreft pokieruje również wkrótce nowym projektem: TargiTurystyczneOnline.pl, które mają być najważniejszym wydarzeniem na rynku promocji turystycznej online w Polsce w 2012 r.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit