Nagrodzeni Certyfikatem POT

Rozwój w dobrym kierunku

Przystanek Woodstock trwa trzy dni i jest bezpłatny dla widzów … Więcej »

„Przystanek Woodstock”, wyróżniony w 2003 r. Certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej przez kapitułę Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny w tym roku zgromadził po raz piętnasty tłumy uczestników i skupił na sobie uwagę mediów.

Od 2004 festiwal gości Kostrzyn nad Odrą. Często stawiany jest za przykład sprawnej organizacji imprez masowych. Trwa trzy dni i jest bezpłatny dla widzów. Momentami przez festiwalowe tereny przewija się ponad 200 tys. osób. Wśród nich wielu Niemców. Na estradzie prezentują repertuar zaproszone zespoły niemieckie. Przybyłym zza zachodniej granicy towarzyszą (na wszelki wypadek) niemieccy policjanci i służby medyczne.

Zysk dla regionu

Region lubuski dzięki Woodstockowi zyskuje bezpłatną promocję, dzięki której ludzie ze wszystkich stron Polski i z zagranicy ściągają do Kostrzyna nad Odrą. Frekwencję podwyższa fakt, iż za wejście na koncerty się nie płaci. Większość bywalców i turystów pojawia się na wiele dni przed rozpoczęciem imprezy przyczyniając się do wzrostu zasobności budżetu miasta. Zyskują również przedsiębiorcy, sklepy, zajazdy, motele, gastronomia. Zdarza się, że mieszkańcy Kostrzyna integrują się z woodstockowiczami zapraszając ich do siebie na ciepły posiłek czy też na nocleg.

Wspaniale popularyzują region lubuski kampanie promocyjne festiwalu - organizacja konferencji prasowych, kampanie billboardowe, informowanie za pośrednictwem strony internetowej, w programach autorskich Jurka Owsiaka w Radiu Eska, kanał OTV i wiele innych.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit