SOT

Smartfon w każdym wieku

Ułatwienie i promocja wypoczynku dla turystów, którzy młodość mają za sobą i weszli w wiek pozwalający cieszyć się wolnym czasem. Jak go najlepiej zorganizować (samodzielnie lub z niewielką pomocą wnuków) pomaga nowa aplikacja mobilna na smartfony i tablety „Małopolskiej Wsi dla seniorów", produktu turystycznego Sądeckiej Organizacji Turystycznej, laureata konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej na Najlepszy Produkt Turystyczny w edycji z 2013 roku.

„Małopolska Wieś dla seniorów" jest propozycją dla osób starszych chcących spędzić miło czas w Małopolsce, w jednym z 15. wybranych wiejskich gospodarstw. Gospodarze przygotowali atrakcyjne oferty wypoczynku i uprawiania turystyki aktywnej, między innymi spacery szlakami pieszymi, jazdę na rowerze lub przejażdżki konne, zimą - wyprawy na nartach biegowych i zjazdowych. Zapewniają całodzienne wyżywienie oparte ma regionalnej kuchni, wykorzystując produkty ekologiczne i z tradycyjnych upraw. Podczas pobytu można poznać historie i tradycje regionalne, zwiedzać z gospodarzami okoliczne zabytki.
Nowa aplikacja mobilna na smartfony i tablety z systemem Android (od 3.1 do najnowszego 4.3) posiada między innymi funkcje szybkiego kontaktu, lokalizacji obiektu na mapie (wg danych adresowych) i inne. Aplikacja działa zarówno w trybie off-line (bez internetu) jak i on-line (w połączeniu z internetem). W trybie on-line będzie można uzyskać najnowsze, na bieżąco aktualizowane informacje o obiektach.
Przydatną aplikację można pobrać ze sklepu Google Play klikając Tutaj

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit