Profesjonalizacja kadr w turystyce

Szkolenia SZORT

dr Włodzimierz Banasik, wiceprzewodniczący SZORT

Stowarzyszenie Zarządców Obiektów Rekreacyjno-Turystycznych (SZORT) nadesłało do Redakcji informację o organizowanym cyklu seminariów szkoleniowych, dofinansowywanych przez Departament Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki. Szkolenia są adresowane do osób zarządzających zespołami ludzkimi, inwestycjami, finansami, a także do szefów i właścicieli obiektów wypoczynkowych, konferencyjnych, odnowy biologicznej, Spa&Wellness.

SZORT informuje o dwóch cyklach szkoleń.

Pierwsze zaplanowano w Dźwirzynie. Potrwa od 11 do 12 września. Jego temat brzmi „Skuteczne pozyskiwanie środków z Unii Europejskiej", a wśród omawianych zagadnień znajdą się między innymi techniki poszukiwania tematów projektów; wybór programu operacyjnego najlepiej odpowiadającego profilowi zakładanego projektu; metody harmonogramowania; kosztorysowanie – wykorzystanie arkusza kalkulacyjnego; podział kosztów na koszty kwalifikowane i nie kwalifikowane; przygotowanie studium wykonalności; kompletowanie wniosku projektowego – unikanie typowych błędów.

Drugie szkolenie odbędzie się w Wiśle od 25 do 26 września i jego tematem będą „Nowoczesne technologie w zarządzaniu obiektami turystycznymi". Uczestnicy zapoznani zostaną z najnowszymi rozwiązaniami w aspekcie zarządzania relacjami z klientem (CRM); metodami budowy skutecznego systemu informacyjnego; wyborem odpowiedniego oprogramowania; wykorzystania aplikacji biurowych; marketingu internetowego; wyborem sprzętu biurowego w aspekcie ergonomii pracy.

Jak zapewnia dr Włodzimierz Banasik, wiceprzewodniczący SZORT, szkolenia będą prowadzone przez wysokiej klasy specjalistów z zakresu zarządzania, ekonomii, informatyki, biznesu, a dzięki dofinansowaniu przez MSiT cenowa oferta szkoleń jest znacznie niższa.

Wszelkich informacji o zasadach udziału w szkoleniach uzyskać można komunikując się bezpośrednio z Stowarzyszeniem Zarządców Obiektów Rekreacyjno-Turystycznych. e-mail: szort@szort.com.pl

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit