Podlaskie Targi Turystyczne

U progu sezonu w Białymstoku

Pod patronatem Polskiej Organizacji Turystycznej, od 18 do 20 marca tego roku toczyły się będą  w Białymstoku VI Podlaskie Targi Turystyczne organizowane przez Podlaską Regionalną Organizację Turystyczną. Aktualności Turystyczne są patronem medialnym tej największej turystycznej  imprezy targowej w północno-wschodniej części Polski.

Podobnie jak w latach poprzednich miejscem targów będzie hala Sportowa Uniwersytetu w Białymstoku przy ul. Świerkowej 20 A, w której ofertę zaprezentują jednostki samorządowe, regionalne i lokalne organizacje turystyczne, właściciele produktów turystycznych, gestorzy bazy noclegowej oraz gastronomicznej, biura podróży, uzdrowiska, ośrodki SPA i Wellness, przewoźnicy, producenci sprzętu turystycznego i sportowego oraz inni przedstawiciele branży turystycznej promujący ofertę turystyczną swoich firm.

Białostocka impreza targowa ma charakter międzynarodowy dzięki udziałowi w niej wystawców z sąsiednich krajów Litwy, Białorusi, Czech, Słowacji, Ukrainy i Rosji. Regionem Partnerskim VI Podlaskich Targów Turystycznych będzie województwo podkarpackie, reprezentowane przez Regionalną Organizację Turystyczną Województwa Podkarpackiego. W ubiegłym roku w białostockich targach uczestniczyło prawie 400 wystawców z Polski i zagranicy.

Program targowy tegorocznej edycji wzbogacają liczne imprezy towarzyszące. Między innymi konferencje branżowe, workshop dla Na Podlaskich Targach Turystycznych pojawiają się Indianie z Wioski Indiańskiej w Jurowcach, położonej 4 kilometry za Białymstokiem jadąc w kierunku Augustowapolskich i zagranicznych biur podróży, „Podlaskie spotkania z podróżami” organizowane wspólnie ze stowarzyszeniem „Czysty Świat”, występy artystyczne, degustacje potraw regionalnych, wystawy fotograficzne, konkursy z nagrodami, spotkania z podróżnikami i wystawy pamiątek przywiezionych przez nich z wojaży.

Kontakt z Biurem Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej - tel.: +48 85/ 653-77-97, +48 85/ 732-68-31, z komisarzem Targów Katarzyną Sadowską, tel.: +48 85/ 653-77-97, e-mail: targi@podlaskieit.pl

 

 Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit