Stowarzyszenie Turystyczne „Sopot”

W letnim salonie Polski

Stoisko PROT i ST „Sopot” w centrum wydarzeń zlotu …Więcej »

- Na takie miano zasługuje z pewnością Sopot, w którym funkcjonuje Stowarzyszenie Turystyczne „Sopot”, prowadzące także główne centrum informacji turystycznej w mieście - mówi Aleksandra Chrzanowska, dyrektor LOT.

W mieście działają też dwa inne, bardzo aktywne punkty informacji turystycznej – przy Oddziale PTTK i Automobilklubie Orski.

Organizacją prac LOT i informacji turystycznej zajmują się łącznie cztery osoby. Organizację tworzy 74 członków – głownie właścicieli obiektów noclegowych i biur podróży. Do LOT należą też inne organizacje i firmy, m.in. statek „Pirat”.

Sopot, w tym LOT, nie zawsze promuje się sam. Bardzo pozytywnie układają się relacje z podobnymi organizacjami Trójmiasta, a także tak zwanego „Małego Trójmiasta” (Wejherowo, Rumia, Reda). Dużej pomocy udziela Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna.

- Dyrektor Wojciech Kreft i cała załoga PROT - to właściwi ludzie na właściwym miejscu - podkreśla rozmówczyni. Dzięki tej współpracy miasto jest promowane na wielu targach, w publikacjach, na stronach internetowych.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit