LOT „Mazury Południowe”

W Piszu po prostu nie można się nudzić

Pierwsza publikacja LOT „Mazury Południowe”

Prezes LOT „Mazury Południowe” Magda Roehrig, właścicielka agroturystycznej Kolonii Pilchy i dyrektor Biura LOT Barbara Elżbieta Wyłudek z satysfakcją oceniają osiągnięcia młodej organizacji, ściśle współpracującej z Punktem Informacji Turystycznej w Piszu.

LOT posiada jeden etat, a w pracy organizacyjnej jest wpierany przez dwóch pracowników centrum informacji turystycznej. W planach jest nowy lokal dla rozwijającego się stowarzyszenia, liczącego obecnie 21 członków oraz 3 kandydatów. Szeregi członkowskie reprezentują obiekty noclegowe, wypożyczalnie sprzętu, porty żeglarskie.

- Turyści pytają głownie o noclegi – mówi B. Wyłudek. - Ponieważ w powiecie piskim jest bardzo duży procent stałych bywalców, pytania o atrakcje najczęściej dotyczą kalendarza imprez, który publikujemy w informatorze i na stronie internetowej.

LOT współpracuje z punktami „it” we wszystkich miastach i gminach powiatu, z wyjątkiem Białej Piskiej, w której nie istnieje tego rodzaju placówka.
W planach LOT-u i centrum „it” jest kampania promocyjna w Niemczech, połączona z degustacjami potraw.

Żeby wczuć się w klimat Pisza i okolic wystarczy wejść na stronę www.pisz.pl, gdzie przeczytamy:

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit