MROT

Współistnienie owocuje

Hotel „U Pietrzaków”

Ostatnie walne zgromadzenie członków Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej odbyło się w podwarszawskim mieście Zielonka, w hotelu „U Pietrzaków”. Jak informuje prezes Artur Buczyński, w większości przypadków, obiekty, w których odbywają się ważne wydarzenia branżowe, wstępują do MROT.

Czy tak się stanie w tym przypadku, spytaliśmy Magdalenę Rżysko z tego hotelu, podczas targów turystyki biznesowej BTF. - Jesteśmy zainteresowani udziałem w pracach MROT, gdyż każda promocja wspólna jest bardziej profesjonalna i efektywna niż działanie w pojedynkę – odpowiedziała bez zastanowienia rozmówczyni.
Z rozmowy wynika, że hotel należy już od wielu pokoleń do rodziny Pietrzaków i mieści się w dawnej karczmie z XVIII stulecia. Integracja dla obiektu jest bardzo ważna, gdyż leży on na terenie o dawnych tradycjach letniskowych. W willi na przedmieściu pobliskiego Wołomina mieszkali Wacław i Zofia Nałkowscy (obecnie muzeum). Sama Zielonka słynęła z kąpieliska w tutejszych gliniankach, dziś czekającego na rewitalizację. Miasto Zielonka i hotel angażują się w organizację imprez charytatywnych miejscowej parafii i dorocznych imprez z okazji rocznicy Cudu nad Wisłą, w pobliskim Ossowie.
- Wspólny produkt i wspólna promocja to dobra szansa dla nas – jako przedstawicieli branży hotelarskiej - powiedziała M. Rżysko, chwaląc współpracę ze Starostwem Powiatowym w Wołominie.
(jpp)

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit