Pomysły ROT WŚ na kampanię wizerunkową regionu

Zaintrygować poprzez oryginalne wydawnictwa

Świętokrzyska ROT przygotowuje interesujący prezent czytelnikom, choć może przede wszystkim wdzięcznym czytelniczkom wydawnictw opisujących gusta znanych ludzi i popularnych gwiazd ekranu. Tym razem opowiadają one o swoich sympatycznych relacjach z regionem świętokrzyskim zachęcając turystów do odwiedzenia jego zakątków.

Gwiazdy zapraszają w Świętokrzyskie

Olbiński, Piasek, Liroy, Gołas, Herbuś, Wenta, Żmijewski to tylko niektóre osoby o głośnych nazwiskach, które pojawią się na stronach folderu. Powstaje on w ramach projektu „Kampania Promocyjna Województwa Świętokrzyskiego”, dofinansowanego z funduszy Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego, działanie 2.3 „Promocja gospodarcza i turystyczna”. Koszt dwudziestotysięcznego nakładu wyniesie 130 tys. zł. Będzie się weń można zaopatrzyć w centrach informacji turystycznej, na targach i imprezach promujących region. W intencji wydawcy publikacja znajdzie uważnych odbiorców wśród dziennikarzy i touroperatorów.

- Atutem wydawnictwa jest jego wiarygodność i wyłączność. Wiele historii i osobistych wspomnień zostanie opublikowana po raz pierwszy. Cieszy nas, że tak wiele znanych osób zechciało pomóc w przygotowaniu tego folderu, angażując się w promocję Świętokrzyskiego i pokazując jego, często nieznane dotąd, zakątki. Stali się oni ambasadorami marki „świętokrzyskie” – mówi Małgorzata Wilk-Grzywna, dyrektor Biura ROT Województwa Świętokrzyskiego.

Na szczególny charakter relacji i więzi z regionem wskazuje prezes ROT. - Wszystkie zawarte w folderze wypowiedzi znanych Polaków - ich treść i sposób, w jaki są przedstawione, podkreślają uniwersalność i unikatowość atrakcji regionu. Wiele zdań jest bardzo osobistych i ciepłych - widać w nich prawdziwą więź łączącą daną osobę z miejscem, o którym opowiada - podkreśla Jacek Kowalczyk.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit