Gdańsk Convention Bureau

Zapraszamy ICCA do Gdańska

Gdańsk Convention Bureau, działające przy Gdańskiej Organizacji Turystycznej, stara się o zorganizowanie w 2010 roku konferencji szkoleniowej „ICCA Research, Sales & Marketing Programme”. ICCA, czyli International Conference & Congress Association to najważniejsze na świecie stowarzyszenie przemysłu spotkań z dziedziny organizacji konferencji.

GCB jako jedyna organizacja na Pomorzu jest członkiem ICCA od sierpnia 2007, a prezes GOT Anna Górska od stycznia tego roku została członkiem zarządu ICCA Central European Chapter, który obejmuje obszar Europy Centralnej.

Konferencja co roku odbywa się w najciekawszych, atrakcyjnych turystycznie miejscach na świecie, takich jak Dublin czy Paphos. W poprzednim roku w szkoleniu udział wzięło około 130 osób i zapewne podobna liczba uczestniczyć będzie w tegorocznym spotkaniu, które odbędzie się na Maladze. Uczestnikami szkolenia są firmy zajmujące się organizacją wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, a więc konferencji, szkoleń, kongresów, biura podróży, organizacje turystyczne itp.

Ze względu na rangę imprezy wiele miast z całego świata co roku ubiega się, składając swoją ofertę, o możliwość organizacji konferencji i pragnie zaprosić uczestników do swojego miasta. Dzięki promocji tego wydarzenia na arenie międzynarodowej, które prowadzone jest przez ICCA, Gdańsk i cały nasz region mają szansę być jeszcze bardziej rozpoznawalnym na świecie.

Honorowy Patronat nad konferencją ICCA objęli marszałek województwa pomorskiego Jan Kozłowski, prezydenci Gdańska – Paweł Adamowicz, Sopotu – Jacek Karnowski oraz Gdyni – Wojciech Szczurek, a także prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Rafał Szmytke.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit