Zmiana przewodniczącego

Zbigniew Frączyk nowym prezesem Forum ROT

Zbigniew Frączyk, prezes Forum ROT/ fot.: Archiwum ROT WŁ

4 i 5 maja obradowało Forum ROT skupiające czternaście regionalnych organizacji turystycznych. Gospodarzem spotkania była wielkopolska ROT.

Prezes Forum ROT Wojciech Fedyk przedstawił sprawozdanie z działań organizacji, jej współpracy z Polską Organizacją Turystyczną i Ministerstwem Gospodarki oraz wniosków z pracy w Radzie POT. Do udziału w obradach  Forum ROT zostali zaproszeni przedstawiciele Międzynarodowych Targów Poznańskich w celu zaprezentowania wspólnej koncepcji promocji regionów  podczas targów Tour Salon 2010 w Poznaniu. Forum było także okazją do zaprezentowania walorów turystycznych Wielkopolski oraz regionalnego produktu turystycznego – turystyki kolejowej.

W drodze wyborów funkcja prezesa Forum ROT w nowej kadencji powierzona została Zbigniewowi Frączykowi, dyrektorowi Biura Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego.

Przypomnijmy, iż w trakcie ostatniego posiedzenia Rady Polskiej Organizacji Turystycznej Wojciech Fedyk - członek Rady POT, kończący kadencję przewodniczącego Forum Regionalnych Organizacji Turystycznych, były wieloletni dyrektor Biura Zarządu Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej – odebrał gratulacje podkreślające dorobek w pracy i dokonania w promocji polskiej turystyki, a słowa podziękowania i życzenia sukcesów zawodowych przyczyniających się do rozwoju turystyki w naszym kraju  znalazły się na karcie stylowo oprawnego w ciężkie ramy, symbolicznego dyplomu,  wręczonego w imieniu zebranych przez prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej.

 

 

 

 

 

 

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit