Portal WOT

www.wielkopolska.travel

„Wielkopolska – turystyczny serwis regionalny” - to hasło ukazuje się oczom Internauty odwiedzającego turystyczny portal utworzony przez Wielkopolską Organizację Turystyczną, uruchomiony w październiku 2009 roku.

Serwis www.wielkopolska.travel w atrakcyjny i nowoczesny sposób prezentuje atrakcje turystyczne Wielkopolski. Po otwarciu portalu od razu widoczne są cztery kategorie najważniejszych dla Wielkopolski rodzajów uprawianej w tym regionie turystyki: kolejowej, rowerowej, wodnej i kulturowej.
Poniżej zapraszają do nawigacji działy Aktualności i Warto zobaczyć, w których roi się od ciekawych wydarzeń, które właśnie miały miejsce, propozycji wycieczek na najbliższe weekendy, zaproszenia w niezwykłe miejsca …
W pasku po prawej stronie Informator turystyczny wskazuje najistotniejsze informacje o regionie, bazie noclegowej, gastronomii, komunikacji, agroturystyce, muzeach i wiele więcej.
Poniżej Informatora prezentowane są Najbliższe Wydarzenia - zawsze aktualne informacje i zaproszenia na ciekawe imprezy i wydarzenia z regionu.
W pasku po lewej stronie znajdziemy pogrupowane tematycznie propozycje spędzania czasu wolnego, np. „Na weekend”, „Dla biznesu”, „Turystyka aktywna” i „Turystyka niepełnosprawnych”.
Poniżej możemy kliknąć w dział Turystyka kulturowa, pod którym kryje się kalendarz wydarzeń kulturalnych, rekreacyjnych i sportowych z regionu lub też obejrzeć Topograficzną Mapę Wielkopolski.
Dzięki kompleksowym informacjom, przejrzystemu menu i jednolitej szacie graficznej Internauta intuicyjnie i z łatwością korzysta z portalu, a odkrywanie regionu staje się dla niego czystą przyjemnością!
Już wkrótce, bo do końca bieżącego roku, powstanie angielska wersja językowa portalu, a w I kwartale 2010 roku – niemiecka.
Portal www.wielkopolska.travel powstał przy wsparciu finansowym Polskiej Organizacji Turystycznej.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit