Ciekawa inicjatywa Stowarzyszenia Zarządców Obiektów Rekreacyjno-Turystycznych

Obiekty rekomendowane liśćmi dębu / recenzja

 Ciekawa inicjatywa Stowarzyszenia Zarządców Obiektów Rekreacyjno-Turystycznych

„Wypoczywaj w Polsce” - Pod takim hasłem ukazała się mapa obiektów, zarządzanych przez członków SZORT. Znajduje się na niej 37 domów wczasowych ułożonych według miejscowości od morza do gór. Większość z nich posiada rekomendację Stowarzyszenia, oznaczoną liśćmi dębu.

Kryteriami do rekomendacji są: jakość usług noclegowych, gastronomicznych, kultury obsługi gości, wyposażenie gwarantujące komfort pobytu, zagospodarowanie terenu, walory obiektu i otoczenia.

W obiektach można nie tylko dobrze wypocząć, smacznie zjeść, ale również zregenerować siły oraz poprawić urodę. Do dyspozycji gości: wygodne i dobrze wyposażone pokoje, sale restauracyjne i kawiarnie, miejsca do grillowania, gabinety odnowy biologicznej, baseny, sauny, sale fitness, gabinety kosmetyczne (niektóre obiekty mają SPA), boiska sportowe, korty tenisowe, place zabaw dla dzieci, parkingi. Dobrze tu czują się zarówno osoby samotne, emeryci i renciści, rodziny z dziećmi, jak i grupy przyjeżdżające na szkolenia, konferencje, imprezy integracyjne.

Mapa wyszła w nakładzie 10 tys. egzemplarzy. Będzie upowszechniana na imprezach branżowych, targach turystycznych,  w tym na warszawskich targach Lato’2012

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit