OECD Tourism Trends and Policies 2014

oecd-tourism-trends-and-policies-2014 tour-2014-en

OECD Tourism Trends and Policies 2014

Departament Turystyki uprzejmie informuje, że ukazała się publikacja OECD Tourism Trends & Policies 2014, która jest flagową publikacją tej organizacji z zakresu turystyki ukazującą się w cyklu dwuletnim.
Edycja 2014 zawiera trzy rozdziały analityczne: Trendy i polityki w turystyce; Ułatwienia w podróżowaniu, turystyka i wzrost; Podatki w turystyce. Treść rozdziałów stanowi syntetyczne opracowanie powstałe w oparciu o bieżące raporty Komitetu Turystyki OECD powstałe w latach 2013-2014 na podstawie studiów przypadków i analiz uzyskanych od państw członkowskich OECD.
Istotną część składową publikacji stanowią również profile 48 państw (państw członkowskich OECD i wybranych krajów partnerskich) zawierające informacje nt. aktualnych polityk turystycznych oraz statystyk rynku turystycznego.
OECD przygotowało również streszczenia publikacji w 12 językach, w tym po raz pierwszy w języku polskim – dokument do pobrania.
● Więcej szczegółów na stronach internetowych OECD.
Załączniki do pobrania: Streszczenie [254,9 KB]
Źródło: Ministerstwo Sportu i Turystyki, data dostępu 16.04.2014

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit