Rozwój turystyki w warunkach Unii Europejskiej

Rozwój turystyki w warunkach Unii Europejskiej / pod red. Wacława Cabaja, Janusza Feczki. Kielce: Wyższa Szkoła Ekonomii i Prawa, 2009,– 244 s. ; ISBN: 978-83-60056-27-1

Turystyka - coraz ważniejsza dziedzina życia mieszkańców wszystkich kontynentów i wysp, coraz ważniejszy sektor gospodarki i administracji różnego zakresu i poziomu - wymaga stałej dyskusji, pracy badawczej w celu jej dalszego rozwoju. Szczególnie cenna jest współpraca badaczy i praktyków różnych dyscyplin nauki, poszczególnych organizacji i instytucji. Dlatego niezwykle ważna jest kontynuacja dorobku dotychczasowych konferencji, poświęconych rozwojowi turystyki, a których gospodarzem były instytucje i organizacje ziemi świętokrzyskiej.
Kolejne prace badawcze praktyków szeroko pojętej turystyki zostały przedstawione na ogólnopolskiej konferencji naukowej zatytułowanej „Rozwój turystyki w warunkach Unii Europejskiej”, która odbyła się 17 czerwca 2008 roku w Wyższej Szkole Ekonomii i Prawa im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach. W niniejszym opracowaniu zawarto także materiały z I Świętokrzyskiego Forum Turystycznego - koncepcji i kierowanego przez prof. dr. hab. Janusza Feczko, pod patronatem Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Adama Jarubasa.
Spis treści: www.wseip.edu.pl
Dystrybucję publikacji WSEiP prowadzi Biblioteka WSEiP www.wseip.edu.pl

Źródło: Wyższa Szkoła Ekonomii i Prawa im. prof. Edwarda Lipińskiego, www.wseip.edu.pl

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit
Szanowni Państwo,
portal www.aktualnościturystyczne.pl nie będzie już aktualizowany. Ciekawe
i świeże informacje z branży turystycznej znajdą Państwo na naszych pozostałych serwisach lub w newsletterze, do którego subskrypcji serdecznie zachęcamy!