Konferencja naukowa WSTiR

Gastronomia jako regionalny produkt turystyczny

Elżbieta Wąsowicz-Zaborek, wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej

Od sześciu lat Wyższa Szkoła Turystyki i Rekreacji im. Mieczysława Orłowicza w Warszawie wspólnie z Polską Organizacją Turystyczną, przy współudziale Polskiej Izby Turystyki organizuje konferencje naukowe dotyczące wybranych dziedzin krajowej gospodarki turystycznej.

Ubiegłoroczna poświęcona była regionalnym i lokalnym organizacjom turystycznym i ich roli jako czynnika aktywizującego i integrującego społeczności lokalne wokół turystyki. Tematem tegorocznej, międzynarodowej konferencji naukowej była „Gastronomia jako regionalny produkt turystyczny”. Patronat nad nią objął Minister Sportu i Turystyki oraz Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.Liczne grono naukowców i dydaktyków, właścicieli i kadry kierowniczej hoteli, restauratorów, przedstawicieli samorządu przedsiębiorców turystycznych, administracji rządowej i władz lokalnych obradowało przez trzy dni w salach konferencyjnych zespołu hotelowego „Mościcki” w Spale.

Do udziału w konferencji zaproszenia przyjęli między innymi Katarzyna Sobierajska, podsekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, Jan Korsak, prezes Polskiej Izby Turystyki, Kazimierz Kowalski, prezes Fundacji Polish Prestige Hotels, prof. Henryk Sozański, rektor Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Polską Organizację Turystyczną reprezentowała wiceprezes Elżbieta Wąsowicz-Zaborek.

Gastronomia w promocji turystyki

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit
Szanowni Państwo,
portal www.aktualnościturystyczne.pl nie będzie już aktualizowany. Ciekawe
i świeże informacje z branży turystycznej znajdą Państwo na naszych pozostałych serwisach lub w newsletterze, do którego subskrypcji serdecznie zachęcamy!