Konferencja w PAP

Obrany kierunek na najbliższe siedem lat

 Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Rafał Szmytke (z lewej) i wiceprezes Bartłomiej Walas

Z aktualnymi działaniami Polskiej Organizacji Turystycznej zapoznani zostali dziennikarze podczas spotkania z prezesem POT Rafałem Szmytke i wiceprezesem Bartłomiejem Walasem. Przedstawiciele mediów zaproszeni zostali do siedziby Polskiej Agencji Prasowej przy ulicy Brackiej w Warszawie.

Główny nurt konferencji koncentrował się wokół przygotowanej przez POT „Strategii Marketingowej Polski w sektorze turystyki w latach 2008-2015”. Dokument jeszcze w fazie projektu poddany został szerokim konsultacjom. Bezpośrednio uczestniczyło w nich przeszło 170 ekspertów, naukowców, przedsiębiorców turystycznych oraz specjalistów z dziedziny marketingu i PR. Projekt dokumentu przedłożony został również pod ocenę trzydziestu instytucjom, w tym ministerstwom, agencjom rządowym, samorządom terytorialnym i samorządowym izbom gospodarczym.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit
Szanowni Państwo,
portal www.aktualnościturystyczne.pl nie będzie już aktualizowany. Ciekawe
i świeże informacje z branży turystycznej znajdą Państwo na naszych pozostałych serwisach lub w newsletterze, do którego subskrypcji serdecznie zachęcamy!