LOT w Ustce umiejętnie wykorzystuje wsparcie z Europejskiego Funduszu Społecznego

Języki obce znamy, więc cudzoziemców zapraszamy

Szkolenia, dofinansowywane z Europejskiego Funduszu Społecznego cieszą się w Pomorskiem dużą popular

W Ustce i okolicach, mówią: nie musimy gestykulować, machać rękami, by dogadać się z cudzoziemcami! Taki jest efekt wykorzystywania dotacji unijnych do edukacji miejscowej społeczności.

Teraz, wielu mieszkańców miasta i gminy Ustka, czuje się bardziej europejsko. Zwłaszcza w kontaktach z cudzoziemcami. Bo owo kształcenie taki właśnie miało cel: rozwijać umiejętności w posługiwaniu się językami obcymi, zwłaszcza przez pracowników i właścicieli firm, świadczących usługi turystyczne. - Dzięki wsparciu z Europejskiego Funduszu Społecznego nie musimy już gestykulować, machać rękami, by dogadać się z cudzoziemcami - tak podsumowuje ów projekt jeden z uczestników szkoleń.

Dla wszystkich chętnych w gminie Ustka, na wsi lub w mieście

Nazwa projektu brzmi: „Język znamy - zapraszamy! Kształtowanie umiejętności językowych osób związanych z turystyką. Szkolenie językowe - j. angielski i niemiecki; udział osób pracujących w turystyce, gastronomii itp”. Beneficjentem, czyli tym, który opracował prawidłowo wniosek i został laureatem konkursu na unijne dotacje, ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, jest: Eurospeak Anna Franciszkiewicz z Ustki. Partnerem zaś: Lokalna Organizacja Turystyczna w Ustce.

Wsparcie, w kwocie prawie 42,5 tysiąca złotych, pochodziło z Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS), program operacyjny: Kapitał Ludzki 2007-2013, działanie: 9.5.: oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich. Wkład własny organizatorów wyniósł około 7,5 tysiąca złotych.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit
Szanowni Państwo,
portal www.aktualnościturystyczne.pl nie będzie już aktualizowany. Ciekawe
i świeże informacje z branży turystycznej znajdą Państwo na naszych pozostałych serwisach lub w newsletterze, do którego subskrypcji serdecznie zachęcamy!