Brak wojewódzkiego ośrodka „it”

Chełm dobrze poinformowany

„It” w Chełmie donosi o nowym tarasie widokowym…Więcej »

Zbigniew Mazurek – były kierownik „it”, obecnie dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Chełmie, nadzorującego Chełmski Ośrodek Informacji Turystycznej, twierdzi, że w samym Chełmie i powiecie chełmskim panuje bardzo dobry klimat dla turystyki. Miasto jest bardzo atrakcyjne i odwiedzane przez cały rok. Najczęstszym celem są: chełmskie podziemia kredowe, zabytki, muzea, imprezy kulturalne i sportowe.

Ośrodek „it’ w Chełmie przechodził liczne reorganizacje i zmieniał lokal (zawsze na lepszy), ale może się poszczycić nieprzerwaną działalnością od 1975 roku. - To zasługa kadry, w tym twórcy tej placówki Zenona Cisło – podkreśla Z. Mazurek.

Aktualnie załogę ośrodka funkcjonującego w ramach Działu Marketingu i Obsługi Ruchu Turystycznego MOSiR, tworzy sześć osób, a kierownikiem jest Jolanta Malinowska. Pracę ośrodka wspierają trzy info-kioski, niestety bardzo często niszczone przez chuliganów.

- Zmieniamy ich lokalizację, przenosząc w bezpieczniejsze miejsca – mówi Z. Mazurek.

- Odczuwalny jest brak wojewódzkiego ośrodka „it”, a na razie współpracujemy z największymi, profesjonalnymi centrami „it” – w Lublinie, Białej Podlaskiej i Zamościu.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit