Fotografujemy Lublin i odbieramy nagrody

Mieszkańcy Lublina i turyści odwiedzający w listopadzie to piękne miasto, zapraszani są przez Lubelski Ośrodek Informacji Turystycznej i Kulturalnej oraz Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Okazja? Wyjątkowy rok Wielkiego Jubileuszu 700-lecia miasta. Zgłoszone do konkursu zdjęcia powinny przedstawiać atrakcyjność turystyczną miasta. Prace należy nadsyłać do 30 listopada.

Tematem mogą być zarówno interesujące miejsca, jak i wydarzenia. O ile najważniejsza, w każdej pracy wymagającej zmysłu artystycznego, jest inwencja autora, o tyle istotne są też warunki formalne uczestnictwa w konkursie.

Warunki udziału i nagrody

W tym przypadku organizatorzy postarali się je wyjątkowo uprościć. Spośród serii wykonanych zdjęć, do konkursu należy wybrać najwyżej dwa. Zgłaszane zdjęcia autorzy umieszczają na profilu Facebook „Informacja turystyczna w Lublinie” www.facebook.pl/infolublin, wraz z tytułem oraz hasztagiem #lublintravel w opisie. W następnym kroku przesyłają je w formacie .jpg na adres konkurs.lublintravel@gmail.com uzupełniając o imię i nazwisko, tytuły zdjęć i numer telefonu.

Zwycięskie zdjęcia wybrane zostaną w drodze głosowania internautów, które rozpocznie się 4 grudnia i potrwa do 11 grudnia, do godziny 16. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej www.lublintravel.pl oraz profilu Facebook Lubelskiego Ośrodka Informacji Turystycznej i Kulturalnej.

Nagrody, jakie czekają dla trzech lub trojga zwycięzców w Konkursie Fotograficznym #Lublintravel. I miejsce – Lubelska Karta Turysty (72-godzinna), przewodnik po Lublinie, t-shirt Lublin. II miejsce – Lubelska Karta Turysty (24-godznna), przewodnik po Lublinie. III miejsce – Lubelska Karta Turysty (24-godzinna), kubek Lublin.

Lubelska Karta Turysty jest nagrodą dobrze pasującą do konkursu

Laureaci na pewno docenią jej wartość. Jeśli nawet nie uda się jej wygrać warto się w nią zaopatrzyć. Ułatwia zwiedzanie miasta i gwarantuje odczuwalne oszczędności. Skonfigurowana została w atrakcyjny pakiet bezpłatnych wejściówek i zniżek obowiązujących w muzeach, obiektach kultury i rozrywki, restauracjach, hotelach, basenach i przy zakupie pamiątek. Upoważnia do korzystania bezpłatnie z komunikacji miejskiej. Aby ułatwić wybór i dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb turysty, Karta dostępna jest w kilku wersjach, 24 i 72 godzinnej, w opcji normalnej i ulgowej, z komunikacją lub bez. Przy wyborze pakietu z komunikacją, posiadacz Karty może do woli jeździć pojazdami komunikacji miejskiej, w tym słynnymi lubelskimi trolejbusami zwanymi pieszczotliwie przez lublinian trajtkami. Dzięki Karcie można zaoszczędzić ponad 50 proc. wydatków robionych oddzielnie. W komplecie z Kartą jej nabywca otrzymuje informator z opisem miejsc, w których obowiązują zniżki, bezpłatny plan centrum Lublina oraz ułatwiającą zwiedzanie, frapującą grę miejską.

Karta daje posiadaczowi wiele wygody. Na przykład idąc do muzeum, omija kolejkę do kasy, trafia też bez trudu do miejsc, które często pozostają niezauważane przez zwiedzających. Karta Turysty może też stanowić niebanalny gadżet. Można ją podarować bliskiej osobie wybierającej się do Lublina. Kto raz poznał zalety Karty, i dzięki niej pobyt w Lublinie budzi w jego pamięci przeżycia warte wspomnień, na pewno zechce zachować ją na pamiątkę. Przed zagubieniem wśród innych pamiątek zapobiega magnes umożliwiający przypięcie jej w widocznym miejscu, na przykład do drzwi lodówki. Przyjemne wspomnienia, zawsze motywują do powrotu.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit