Study Press po Mazowszu

Krakusi na Pradze nie zabłądzą

Barbara Tekieli, dyrektor  Stołecznego Biura Turystyki...Więcej>>

Krakowscy dziennikarze znają warszawską Pragę od podszewki. Bezbłędnie odpowiedzieli na podchwytliwe pytania typu „Co produkowano w Fabryce Trzciny? Ile sztuk broni dzierżą żołnierze radzieccy na pomniku? Kto leczył się w Starym Szpitalu Praskim?”

Aby odpowiedzieć na te i inne pytania, a przy tym wykonać niełatwe zadania, uczestnicy gry przygodowej mają zwykle od 2,5-4 godzin. Taki niekonwencjonalny sposób zwiedzania miasta w formie gry terenowej oferuje turystom Info Praga (www.infopraga.com.pl prezentuje ciekawe propozycje gier miejskich on-line).

Zawód wymagający iskry bożej

Gra została wprowadzona do programu wizyty studyjnej, jaką dla przedstawicieli prasy krajowej przygotowało w dniach 25-28 września Stołeczne Biuro Turystyki wraz z Mazowiecką Regionalną Organizacją Turystyczną. 

- Znajomości stolicy i Mazowsza w innych regionach kraju nigdy za wiele – uważa dyrektor Barbara Tekieli ze Stołecznego Biura Turystyki. – Wiedza o naszych atrakcjach turystycznych jest wciąż bardzo powierzchowna. Dlatego dużą wagę przywiązaliśmy do doboru uczestników i właściwego programu.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit