6 punktów „it” w powiecie

Międzyrzecz i okolice

Punkt „it” w Domu Szewca…Więcej »

Międzyrzecz to obok Sierakowa ważne centrum turystyki Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego, obejmującego fragmenty województw wielkopolskiego i lubuskiego. Jego promocją zajmuje się Miejski Ośrodek Sportu i Wypoczynku, z centralą w Głębokiem.

Tutaj też, w centralnej recepcji, znajduje się główny punkt informacji turystycznej powiatu – mówi Tadeusz Świder, działacz turystyczny i przewodnik, promotor lubuskiej turystyki.

Drugi punkt „it”, prowadzony społecznie przez Oddział PTTK, funkcjonuje w centrum miasta Międzyrzecza, niestety jedynie dwa razy w tygodniu.

Z inicjatywy samorządu powiatu powstanie w wieży bramnej międzyrzeckiego zamku sezonowy punkt „it”. To bardzo dobra lokalizacja z uwagi na atrakcyjność i popularność zamku wśród turystów.

Na terenie powiatu międzyrzeckiego pracują punkty „it” we wszystkich gminach (Międzyrzecz, Skwierzyna, Trzciel, Bledzew, Przytoczna, Pszczew). Jednym z lepszych jest punkt „it” w muzeum – Domu Szewca w Pszczewie, malowniczym miasteczku otoczonym jeziorami.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit
Szanowni Państwo,
portal www.aktualnościturystyczne.pl nie będzie już aktualizowany. Ciekawe
i świeże informacje z branży turystycznej znajdą Państwo na naszych pozostałych serwisach lub w newsletterze, do którego subskrypcji serdecznie zachęcamy!