POT uruchamia aplikację e-certyfikacji "it"

logo it

Na portalu Polskiej Organizacji Turystycznej www.pot.gov.pl uruchomiona została aplikacja E-Certyfikacja Informacji Turystycznej.

Aplikacja ułatwia, usprawnia i przyspiesza procedurę zgłaszania wniosków przez centra i punkty informacji turystycznej, ich dalszą weryfikacje i przyznawanie punktów kategoryzacyjnych w skali od jednej do czterech gwiazdek. System certyfikacji przebiega według jawnych kryteriów zgodnych z Polskim Systemem Informacji Turystycznej. Proces certyfikacji realizuje Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z regionalnymi organizacjami turystycznymi. Udział w nim punktów i centrów informacji turystycznej jest dobrowolny. Tok postępowania, obowiązujący przy zgłaszaniu i kwalifikowaniu wniosków oraz przyznawaniu certyfikatów, określa szczegółowo regulamin zamieszczony na stronie www.pot.gov.pl.

Pozytywne przejście procesu oceny i uzyskanie gwiazdek certyfikacyjnych Polskiego Systemu Informacji Turystycznej jest warunkiem udziału punktów i centrów informacji turystycznej w konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej i Forum Informacji Turystycznej na „Najlepsze Centrum Informacji Turystycznej w Polsce”.

Pytania związane z obowiązującą procedurą certyfikacji, można kierować do Departamentu Promocji Turystyki Krajowej POT.

E-Certyfikacja Informacji Turystycznej

 

 

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit