Konkurs dla centrów i punktów informacji turystycznej

wakacyjny-konkurs

Zapraszamy do wzięcia udziału w wakacyjnym konkursie dla centrów i punktów informacji turystycznej. Prace należy nadsyłać do 5 sierpnia br. Nagrodą jest promocja na oficjalnym profilu Polskiej Organizacji Turystycznej na portalu Facebook, wywiad z dyrektorem/przedstawicielem centrum/punktu informacji turystycznej w Aktualnościach Turystycznych oraz pamiątkowa tabliczka – Najbardziej Gościnne Centrum Informacji Turystycznej 2015.
Ideą wakacyjnego konkursu jest przekonanie turystów do odwiedzenia właśnie Waszego wyjątkowego miejsca. Trzeba, więc stwórzyć mema, grafikę, piosenkę, filmik, zapraszający turystów do Waszego miasta/miejscowości. Nalezy pamiętajcie, że promując swój punkt informacji turystycznej trzeba umieścić logo "it"

Prace, dowolnie interpretujące temat konkursu, należy nadsyłać najpóźniej do dnia 5 sierpnia 2015 r. na adres: prezentacje@pot.gov.pl

Jury składające się z pracowników POT wyłoni najciekawsze prace konkursowe, które przejdą do finału. 6 sierpnia 2015 r. w godzinach popołudniowych umieścimy je na oficjalnym fan page POT i poddamy ocenie internautów. Głosować na wybrane przez siebie prace, będzie można do 13 sierpnia 2015 r. do godz. 23.59. Wyniki zostaną ogłoszone 14 sierpnia br.

Źródło: www.pot.gov.pl

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit