Zmotoryzowani turyści zwiedzają miasta

Zwolennicy City Break z zainteresowaniem przyjmą informację o nowej aplikacji dla nawigacji samochodowych. Ułatwia ona zwiedzanie miast dzięki wbudowanemu przewodnikowi turystycznemu.

Użytkownicy nawigacji samochodowej Beckera z przewodnikiem City Guides Marco Polo mają możliwość dostępu do listy adresów najciekawszych miejsc turystycznych na obszarze wybranego miasta lub regionu. Dodatkowo, oprócz standardowo umieszczanych w nawigacjach samochodowych punktach POI, przewodnik zawiera komplet informacji dotyczących najciekawszych faktów związanych atrakcjami turystycznymi. Dla ułatwienia znalezienia poszczególnych lokalizacji stworzono katalog podzielony na kategorie. Zwiedzanie, muzea, restauracje, zakupy, życie nocne, sztuka&kultura, hotele, targi&transport. W przewodniku uwzględnione są też funkcje ułatwiające kontakt. Lokalizacja wybranego miejsca, na przykład muzeum, uzupełniona jest o numer telefonu, z którym można uzyskać automatyczne połączenie korzystając z zestawu głośnomówiącego. Przewodniki w nawigacjach Beckera przygotowano w pięciu wersjach językowych - angielskiej, niemieckiej, włoskiej, hiszpańskiej oraz francuskiej. Dostęp do przewodników dla posiadaczy nawigacji Beckera jest łatwy. W rozwijanym menu ukazuje się zakładka City Guides Marco Polo. Wystarczy w nią kliknąć i wybrać określone miasto. By dodać kolejne miasta należy posłużyć się dodatkowym programem zainstalowanym na domowym komputerze. Daje on dostęp do katalogu przewodników obejmujących ponad 30 europejskich miast wśród nich Warszawę, Kraków, Trójmiasto, Poznań i Wrocław.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit