Badanie opinii turystów podczas akcji „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”

Już w ten weekend, od 6 do 8 października Polska Organizacja Turystyczna i Ministerstwo Sportu i Turystyki organizuje trzecią edycję ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”, popularyzującej i zachęcającej Polaków do korzystania z usług turystycznych poza tradycyjnym letnim sezonem wakacyjnym i feriami zimowymi.

Podczas trwania akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, w dniach od 6 do 8 października 2017 roku, prowadzone będzie badanie opinii klientów korzystających z usług promocyjnych, oferowanych przez partnerów akcji.

Badanie, na zlecenie Polskiej Organizacji Turystycznej, realizuje GRUPA BST Sp. z o.o. z Katowic.

Wszystkie informacje zbierane przez ankieterów mają charakter poufny, a wyniki badania prezentowane będą wyłącznie w postaci zbiorczych zestawień, bez ujawniania danych i odpowiedzi poszczególnych osób i usługodawców.

Po zakończeniu akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, realizowany będzie drugi etap badania. Wtedy poprosimy o opinie usługodawców – partnerów akcji, którzy wypełniać będą ankiety on-line oceniające całość przedsięwzięcia.

Raport z wynikami całego badania zostanie umieszczony na stronie Polskiej Organizacji Turystycznej oraz na stronie akcji www.polskazobaczwiecej.pl.

Dziękujemy Państwu za podzielenie się z nami swoimi opiniami i uwagami. Dzięki nim będziemy mogli sprawić, by kolejne edycje Akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” były jeszcze bardziej atrakcyjne, zarówno dla usługodawców – partnerów akcji, jak i dla korzystających z ofert promocyjnych Polaków.

Źródło: własne; fot. POT

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit