Możliwości i korzyści dla podmiotów prywatnych i stowarzyszeń

Ministerstwo Sportu i Turystyki zaprasza na seminarium z udziałem przedstawicieli Światowej Organizacji Turystyki (UNWTO).

Seminarium o tytule „Członkostwo Afiliowane w Światowej Organizacji Turystyki - możliwości i korzyści dla podmiotów prywatnych i stowarzyszeń” odbędzie się 4 grudnia 2017 roku w godz. 10:00-15:00 w Hotelu Regent, przy ul. Belwederskiej 23 w Warszawie.

Podczas seminarium przedstawiciele Światowej Organizacji Turystyki (UNWTO) zaprezentują działania Organizacji oraz przybliżą zasady uczestnictwa w programie członków afiliowanych przeznaczonym dla instytucji prywatnych i publicznych z sektora turystyki.

Zapewniamy tłumaczenie symultaniczne z języka angielskiego na język polski.

Celem rejestracji na wydarzenie należy wypełnić krótki kwestionariusz, który znajduje się pod adresem: https://profitest.pl/s/12912/sqhrwpqD. Po uzupełnieniu kwestionariusza jest się przekierowanym na stronę rejestracji. Organizatorzy proszą o wypełnienie jednego kwestionariusza na instytucję niezależnie od liczby zgłoszonych uczestników na spotkanie.

Światowa Organizacja Turystyki jest organizacją wyspecjalizowaną ONZ odpowiedzialną za promocję zrównoważonej i powszechnie dostępnej turystyki. Jej członkami jest 158 państw, 6 terytoriów i ponad 500 członków afiliowanych reprezentujących sektor prywatny, instytucje edukacyjne, stowarzyszenia branżowe i władze turystyczne różnych szczebli. Polska jest członkiem założycielem UNWTO.

Strona www członków afiliowanych UNWTO: http://affiliatemembers.unwto.org/

Ankieta dla uczestników: https://profitest.pl/s/12912/sqhrwpqD

Zachęcamy do zapoznania się z  programem wydarzenia zamiesczonym na stronie MSiT tutaj

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit