Promocja Zachodniopomorskiego

Golfiści ze Skandynawii grać będą w Międzyzdrojach

Na targach golfowych w Malmoe…Więcej »

W ramach „Strategii Rozwoju Turystyki w województwie zachodniopomorskim do roku 2015” realizowanego przez Urząd Marszałkowski prowadzone są działania promujące na rynku skandynawskim pola golfowe w Zachodniopomorskim.

17 marca w polskiej ambasadzie w Oslo zorganizowane zostało spotkanie biznesowe. Na zaproszenie Wojciecha Kolańczyka, ambasadora Polski w Norwegii i Władysława Husejki, marszałka Województwa Zachodniopomorskiego w polskiej ambasadzie w Oslo przedstawiciele norweskiej branży turystycznej, mediów i klientów biznesowych mieli okazję zapoznać się z ofertą zachodniopomorskich pól golfowych. Swoją ofertę prezentowały pola golfowe z Binowa, Międzyzdrojów i Choszczna. Jak podkreślił ambasador Kolańczyk golf w Zachodniopomorskim jest ciekawą alternatywą dla Norwegów w planowaniu podróży wakacyjnych. Zdaniem menadżerów zachodniopomorskich pól golfowych wspólna prezentacja była doskonałym posunięciem marketingowym wpisującym się zamierzenia Urzędu Marszałkowskiego w zakresie promocji produktów turystycznych regionu.

Z kolei z inicjatywy Urzędu Marszałkowskiego w trakcie targów w szwedzkim Malmoe, największej imprezie branżowej w Skandynawii dla producentów sprzętu golfowego, właścicieli pól golfowych oraz tour operatorów - promowały się pod jedną marką trzy zachodniopomorskie pola golfowe: Amber Baltic Golf Club, Binowo Park Golf Club oraz Modry Las Golf Club.

Wydarzeniem pierwszego dnia targów był bankiet wydany na stoisku zachodniopomorskim, który zgromadził kilkuset gości, golfistów, wystawców i tour operatorów. W kolejnych dniach duże zainteresowanie zyskała loteria, w której główną nagrodą był trzydniowy pobyt golfowy w Zachodniopomorskim z noclegami w hotelach Amber Baltic w Międzyzdrojach, Radisson w Szczecinie i Pałacu w Mierzęcinie oraz green fee na polach Amber Baltic w Międzyzdrojach, Binowo Park w Szczecinie i Modry Las w Choszcznie.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit