POIT w Amsterdamie

Holendrzy zimą w Zakopanem

Holendrzy u schyłku lata czynią przygotowania do zimowego wypoczynku. Na początku września w Zoetemeer pod Hagą, w obiektach krytego całorocznego centrum narciarskiego, zorganizowany został workshop poświecony turystyce i sportom zimowym w sezonie 2009/2010.

Uczestniczył w nim, obok wyspecjalizowanych w turystyce zimowej touroperatorów holenderskich i przedstawicielstw narodowych organizacji turystycznych z wielu krajów także prezentujący polską ofertę Ośrodek POT w Amsterdamie. W ostatnich latach notuje się rosnące zainteresowanie Holendrów podróżami do Polski w miesiącach zimowych. Szczególną popularnością cieszą Tatry i Zakopane.

W konferencji mającej charakter warsztatów wzięła udział liczna grupa przedstawicieli prasy i mediów elektronicznych, między innymi Uit&Reis, Wegener Dagbladen, Travelution, Volkskrant, Reisburo, Wintersport Magazine, ANWB Op Pad, Snow Magazine, Telegraaf, Snow Magazine TV. Dziennikarze interesowali się stanem infrastruktury i ofertą wypoczynkową rejonów górskich naszego kraju. Wielu wyraziło chęć odbycia podróży prasowej do wybranych ośrodków sportów zimowych w Polsce organizowanej przez POT na początku przyszłego roku.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit