POT opracowuje podręcznik z myślą o przygotowaniach do Euro 2012

Konferencja Ministerstwa Sportu i Turystyki

Ministerstwo Sportu i Turystyki zorganizowało ogólnopolską konferencję „Turystyka wobec UEFA EURO 2012 – możliwości i integracja działań w projekcie”.

Szanse dla polskiej turystyki i Polski, wynikające z tego prestiżowego przedsięwzięcia, przedstawiła Katarzyna Sobierajska, podsekretarz stanu w MSiT.Należą do nich zwłaszcza: promocja kraju i jego regionów, rozwój infrastruktury turystycznej i transportu, podniesienie jakości usług, wzrost liczby turystów przybywających do Polski. UEFA EURO 2012 to również: wzrost prestiżu państwa, korzyści dla przedsiębiorców, obiekty infrastruktury, które pozostaną po tym wydarzeniu – stadiony, inne obiekty sportowe, hotele, autostrady i drogi szybkiego ruchu. Szczególnie ważne jest przygotowanie koncepcji wykorzystania infrastruktury po zakończeniu mistrzostw.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit