LOT i ZOPOT Nowy Jork promowali Polskę w USA

Ponad tysiąc agentów biur podróży, niemal setka wpływowych osobistości branży turystycznej i ponad dwustu dostawców usług turystycznych. W kalifornijskim San Diego odbyły się warsztaty turystyczne zorganizowane w ramach ASTA Global Convention.

American Society of Travel Agents, (ASTA), to narodowe stowarzyszenie zrzeszające agentów podróży oraz tour operatorów, które istniejące na rynku amerykańskim od 1931r. Pod koniec ubiegłego miesiąca, w dniach 27-29 sierpnia 2017r. instytucja ta zorganizowała w San Diego w Kalifornii konferencję ASTA Global Convention, w ramach której odbyły się prestiżowe warsztaty turystyczne.

Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć również przedstawicieli Polski. Nasz kraj reprezentował Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystyczne w Nowym Jorku. Nowojorski ZOPOT był również organizatorem polskiego stoiska, na którym obecny był również polski narodowy przewoźnik lotniczy PLL LOT. Możliwość dotarcia z Los Angeles i innych amerykańskich miast bezpośrednio do Warszawy, a w przypadku Chicago także do Krakowa podnosi atrakcyjność turystyczną i komunikacyjną naszego kraju, a co za tym idzie zwiększa zainteresowanie agentów ofertą pobytów w Polsce.

W organizowanym przez ASTA wydarzeniu uczestniczyło w sumie około 1,000 agentów biur podróży, oraz 75 wpływowych osobistości branży turystycznej. Agenci mieli możliwość spotkania się z ponad 200 dostawcami usług turystycznych.

Źródło: ZOPOT Nowy Jork; fot. ZOPOT Nowy Jork

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit