Na wieś ze smartfonem

zdjecieAplikacjaMobilna

Posiadaczy smartfonów lubiących wypoczynek na wsi, powinna zainteresować nowa aplikacja mobilna o nazwie „Wieś Polska Zaprasza”, która ułatwia wyszukanie odpowiedniego miejsca wypoczynku w bazie ponad tysiąca rekomendowanych gospodarstw agroturystycznych.

Aplikację opracowała Polska Federacji Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne”, która poleca ją użytkownikom smartfonów z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Korzystanie z aplikacji umożliwia przegląd gospodarstw zlokalizowanych na terenie całego kraju z opisem ich specjalizacji, na przykład przystosowaniu kwater i programu pobytu do oczekiwań rodzin z dziećmi, wędkarzy, grzybiarzy, zapoznanie się z propozycjami gospodarstw tematycznych między innymi gospodarstw ekologicznych, a także poznanie produktów turystycznych o niezwykle ciekawej i różnorodnej ofercie, opracowanej przez gospodarstwa posiadające tytuł „Hitów Turystyki Wiejskiej”, przyznawany przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wspólnie z Polską Organizacją Turystyczną i regionalnymi organizacjami turystycznymi. Jedna z funkcji aplikacji pozwala na wyszukiwanie obiektów według kryteriów przedziału cenowego, możliwości przyjazdu ze zwierzętami i tym podobnych. Osoby, które posiadają w swoich urządzeniach aplikację „Wieś Polska Zaprasza” mają wgląd do kalendarza z aktualnymi informacjami dotyczącymi atrakcji oraz imprez odbywających się na terenach wiejskich. Inny z modułów wyposażony jest w przydatną funkcję przewodnika. W lokalizacji wybranych miejsc pomaga aplikacja GPS, do prawidłowego jej działania nie jest jednak wymagane połączenie z internetem. Połączyć się z siecią należy, aby ściągnąć aplikację bezpośrednio ze strony www.agroturystyka.pl lub ze sklepu Google Play. Instalacji aplikacji dokonać można w urządzeniach z systemem Android 4.0 wzwyż, iOS 7.0, Windows Phone 8.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit