„Podróż po Polsce” na berlińskich ITB 2015

itb stoisko

W tym roku stoisko narodowe Polskiej Organizacji Turystycznej na targach ITB w Berlinie powitało odwiedzających i klientów zainteresowanych ofertą turystyczną, nową aranżacją. Między innymi wyraźnie wyodrębnione zostaną strefy produktów turystycznych, w których ofertę będą prezentowały regionalne organizacje turystyczne i przedsiębiorcy turystyczni.

Przestrzeń targowa, w zatytułowanym „Podróż po Polsce" polskim stoisku narodowym, podzielona została przejrzyście na obszary tematyczne. Na przykład strefa zwiedzania, odkrywania i rozrywki jest miejscem przeznaczonym do prezentacji ofert podróży po Polsce, zwiedzania nowoczesnych i historycznych miejsc i obiektów, krótkich pobytów w miastach i udziału w wydarzeniach kulturalnych. W strefie aktywnego wypoczynku  można zapoznać się z ofertami aktywnego spędzania czasu w Polsce, zaś w strefie wypoczynku i relaksu poznać propozycje z zakresu turystyki uzdrowiskowej spa & wellness. Dla zainteresowanych ekologią, a także tradycjami kulinarnymi, przygotowana została strefa eko i dobrego jedzenia, w której  prezentowane są oferty podróży kulinarnych, pobytów w gospodarstwach agroturystycznych, obiektów i produktów ekologicznych.

Projektanci stoiska zastosowali nowe formy architektoniczne mebli, lad, konstrukcji ścian. Zestawienie nowoczesności z naturą widoczne jest nie tylko na zdjęciach wielkoformatowych, ale także w wykończeniach drewnianych w strefach gdzie łączy się odpoczynek z technologią. „Podróż po Polsce" to dynamiczne i różnorodne zestawienie miejsc i ludzi, produktów turystycznych i doświadczeń, natury i nowoczesności w kontekście komunikacji marki turystycznej kraju. Dzięki koncepcji „Podróż po Polsce" odwiedzjący mają możliwość emocjonalnego doświadczenia polskiej gościnności, indywidualizmu i różnorodności w ramach spójnej, przyjaznej i gościnnej przestrzeni.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit