Konferencja POT

Podsumowanie kampanii „Piękny Wschód”

Logo-piekny-wschod

Podsumowanie wszystkich działań podjętych w ramach projektu „Promocja zrównoważonego rozwoju turystyki” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Rozwoju Polski Wschodniej na lata 2007-2013, Działanie V.1 – to  temat konferencji Polskiej Organizacji Turystycznej.

Konferencja odbyła się w piątek,  1 czerwca, o godzinie 11.00, w Hotelu Gromada „Dom Chłopa” przy Placu Powstańców Warszawy 2 w Warszawie.

Przypomnijmy, że działania związane z organizacją ogólnopolskiej kampanii promującej „Piękny Wschód” rozpoczęto w lipcu 2010 roku. Jej celem było podniesienie atrakcyjności oraz zainteresowania ofertą turystyczną regionów z wschodniej części kraju - województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego.
Przekaz promocyjny projektu koncentrował się zarówno na kreowaniu ich pozytywnego wizerunku, jak również na prezentacji wybranych dla poszczególnych województw produktów turystycznych.

Koszt projektu wyniósł prawie 24 mln zł unijnych dotacji. Pozwoliło to zrealizować w pełni multimedialną kampanię prowadzoną w radiu, stworzenie czterech spotów telewizyjnych (towarzyszyło im hasło „Odkryj, jak to blisko”), serialu internetowego i strony internetowej, która dzięki pomocy regionalnych organizacji turystycznych stała się nowym serwisem turystycznym.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit