Podzielmy się wspomnieniami z miejsc, w których czujemy się wolni

Niech zdjęcia wyrażą emocje, jakie budzi świętowane stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Do 11 listopada trwa konkurs fotograficzny „Piękna Nasza Niepodległa” ogłoszony przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polską Organizację Turystyczną i Chopin Airport Development.

Konkurs odbywa się w serwisie społecznościowym Instagram. Autorzy zdjęć, którzy wezmą w nim udział prezentowali będą miejsca, w których czują się wolni, szczęśliwi i w których najchętniej spędzają wolny czas. Zebrane, ukażą obraz pięknej, wolnej i niepodległej Polski.

– Odzyskanie niepodległości jest jednym z najczęściej wymienianych przez Polaków wydarzeń z przeszłości, stanowiących powód do dumy. Dlatego też postanowiliśmy zorganizować konkurs, w którym można tę dumę okazać. Chcemy, żeby nasi rodacy podzielili się na Instagramie swoimi wspomnieniami z miejsc, w których czują się wolni. Żeby pokazali innym, jaka piękna jest nasza Niepodległa – mówi Robert Andrzejczyk, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

Pierwsza dziesiątka laureatów najwyżej ocenionych zdjęć otrzyma nagrody ufundowane przez Chopin Airport Development i Polską Organizację Turystyczną. Nagrodą za pierwsze miejsce będzie weekendowy pobyt ze śniadaniem dla dwóch osób w BEST Western Hotel Jurata wraz z voucherem do strefy spa na wybrany zabieg dla dwóch osób. Drugie miejsce nagrodzone zostanie weekendowym pobytem ze śniadaniem dla dwóch osób w hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel. Zdobywca trzeciego miejsca będzie mógł spędzić weekend we dwoje w hotelu Courtyard by Marriott. Na nagrody za zajęcie miejsc od czwartego do dziesiątego składają się noclegi ze śniadaniem dla dwóch osób w obiektach hotelowych i pensjonatach na terenie Polski.

W konkursie mogą wziąć udział jedynie użytkownicy platformy Instagram, którzy zaczną obserwować bądź obserwują profil @polska.travel. Aby zgłosić zdjęcie do konkursu neleży opublikować je w serwisie społecznościowym z hasztagiem #pieknanaszaniepodlegla.

Informacje na temat konkursu publikowane będą się na profilu Instagram POT (polska.travel) i Facebook POT (polska.travel).

 

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit
Szanowni Państwo,
portal www.aktualnościturystyczne.pl nie będzie już aktualizowany. Ciekawe
i świeże informacje z branży turystycznej znajdą Państwo na naszych pozostałych serwisach lub w newsletterze, do którego subskrypcji serdecznie zachęcamy!