Polonus promuje krajową turystykę

Wspólne działania promujące krajową turystykę będą podejmowane przez Polską Organizację Turystyczną i przewoźnika autokarowego, spółkę Polonus.

Partnerskie porozumienie o współpracy podpisali prezes POT Robert Andrzejczyk (na fot. z prawej) i prezes zarządu Polonus Maciej Acedański. Polonus jest trzecim partnerem sektora przewozów, który na podstawie porozumienia będzie współdziałał z POT na rzecz zwiększeniem ruchu turystycznego. Dobre efekty przynosi współpraca z PLL LOT i PKP Intercity.

Pierwszym wspólnie realizowanym przedsięwzięciem ze spółką Polonus jest jesienna akcja POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY. Z ofert w cenie niższej o połowę na usługi turystyczne, klienci będą mogli skorzystać w pierwszy weekend października. Wielu wyjeżdżających na wypoczynek skorzysta z tego środka transportu.

Polonus w ostatnim okresie zwiększył flotę do ponad 150 autokarów obsługujących linie dalekobieżne i lokalne. Na pokładach Polonusa przyjeżdża do naszego kraju wielu turystów między innymi z Ukrainy. W rozkładzie jazdy pasażerowie mają do wyboru sześć połączeń z Lwowa do Warszawy i Lublina.

W zakres współpracy POT z przewoźnikiem autokarowym wchodzi promocja w materiałach wydawniczych i wizerunkowych, wspólnej organizacji spotkań i imprez mających na celu kreowanie i promowanie produktów turystycznych, a także realizacji imprez i wydarzeń promocyjnych organizowanych w kraju i za granicą. Zarówno POT, jak i Polonus będą wspólne działania wspierać również poprzez promocję na swoich stronach internetowych i na profilach w mediach społecznościowych.

 

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit