Polska na targach TTG INCONTRI 2017 w Rimini

W dniach 12-13-14 października w Rimini odbędą się, już po raz 54, największe targi branży turystycznej B2B we Włoszech – TTG Incontri w Rimini.

Wydarzenie przyciąga co roku ponad 60 tys. osób (w zeszłym roku 69 tys.), w tym licznych tour operatorów, agencje podróży, dziennikarzy i blogerów. Jak co roku, Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Rzymie weźmie udział w targach, organizując stoisko informacyjne z podwystawcami z branży. W 2017 roku, dzięki działaniom podjętym przez rzymski ZOPOT w celu pozyskania większej niż dotychczas ilości podwystawców, stoisko będzie dwukrotnie większe i zajmie obszar 32 metrów kwadratowych.

Nowością tegorocznej edycji TTG Rimini jest możliwość umawiania spotkań poprzez platformę „Meet Your Destination”, która wyjątkowo zostanie udostępniona wystawcom i podwystawcom za darmo (od przyszłego roku będzie już płatna). Poza ZOPOT-em w Rzymie na stoisku pojawią się (w kolejności alfabetycznej): Anpa Travel, Furnel Travel, Ivotrans Tour Operator, Jan-Pol, LOT – Polskie Linie Lotnicze, Mazurkas Travel, Poland Tour, SOS Travel. Po raz pierwszy także, w tym roku partnerem rzymskiego ZOPOT na targach będzie Kraków i Małopolska.

Zaplanowano również wydarzenie promocyjne, mające na celu nie tylko zwiększenie widoczności samego stoiska i przyciągnięcie uwagi jak największej ilości touroperatorów i dziennikarzy, ale również zaprezentowanie szerszemu gronu naszych podwystawców. Wydarzenie odbędzie się 13 października o godz. 11.00 pod nazwą Polonia. Dolci richiami (co można oddać w języku polskim jako Polska. Słodka zachęta). Podczas eventu odbędzie się degustacja ciast z Krakowa, co będzie doskonałą okazją do zwrócenia uwagi na destynację i do porozmawiania z zaproszonymi gośćmi na temat Polski.

Źródło: własne; fot. POT

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit