POT w Pekinie i w Kantonie

Polski Roadshow w Chinach

Workshop z udziałem Krzysztofa Ciebienia…Więcej »

Podczas odbywających się w Pekinie Międzynarodowych Targów Turystycznych China Outbound Travel & Tourism Market (COTTM) Polska Organizacja Turystyczna w ramach współpracy z Grupą Wyszehradzką zrealizowała Roadshow w Pekinie i w Kantonie. Celem spotkań tego typu jest promowanie Polski i wzbudzenie zainteresowania naszym krajem przedsiębiorców zagranicznych.

W spotkaniach w Pekinie wzięli udział przedstawiciele biur turystycznych: z Polski - Liberty International, Holiday Travel, CT Poland i China Town Travel, z Węgier - SL Travel, Gazu International Travel Agency, Locomotiv Ravel i Start Tourist, a z Czech - Emmy Travel.

W spotkaniach w Kantonie Polskę reprezentowały biura podróży CT Poland i China Town Travel, a Czechów - Emmy Travel.

Gospodarzem spotkań w Pekinie był Andrzej Kneifel, Charge d’Affair Ambasady RP w Pekinie, a gospodarzem workshopu w Kantonie Krzysztof Ciebień, konsul generalny RP.

Stronę chińską reprezentowało 37 przedstawicieli touroperatorów - w Pekinie i 40 touroperatorów - w Kantonie. Wśród nich jedni z ważniejszych chińskich touroperatorów, takich jak: CITS (China International Travel Service), CYTS – China CYTS Outbound Travel Service, China Youth Travel Sernice i Panda CITS.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit