Polskie regiony na największych targach w Austrii

Czterodniowe targi Ferien Messe w stolicy Austrii odwiedziło w tym roku niemal 150 tys. zainteresowanych wypoczynkiem, oferty prezentowało 700. wystawców z 70. krajów.

Wiedeński ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej przygotował stoisko narodowe, na którym swoje oferty prezentowały trzy regionalne organizacje turystyczne, małopolska, podkarpacka i śląska, biura turystyczne specjalizujące się w turystyce przyjazdowej do Polski reprezentowało biuro turystyczne POLReisen. Przejrzysta zabudowa stoiska narodowego, nawiązująca do kampanii bajkowej, jak i dobrej, jakości materiały promocyjne prezentowane fachowo przez obsługę, zostały bardzo dobrze przyjęte i ocenione przez zwiedzających i partnerów biznesowych.

We współpracy z regionami i austriackimi partnerami ośrodek POT ufundował dwie nagrody dla publiczności, które rozlosowane zostały w czasie prezentacji prowadzonych na estradzie targowej przez dyrektora ośrodka Włodzimierza Szeląga. Wyjazdy weekendowe do Katowic i Krakowa ufundowane zostały wspólnie z kolejami państwowymi OBB, Vienna International Hotels Resort i Urzędem Miasta Krakowa. Wspólnie z PLL LOT Wiedeń i hotelem Polonia Palast przygotowany został konkurs, w którym nagrodą był weekend w Warszawie dla dwóch osób. Przez cztery targowe dni, na polskim stoisku narodowym rozdane zostało przeszło 20 tys. egzemplarzy wydawnictw i informatorów turystycznych. Wystąpieniu targowemu towarzyszyła promocja medialna między innymi w mediach społecznościowych. Z wybraną grupą odbiorców prowadzona była Wybraną grupę odbiorców objęto akcją mailingową. Tegoroczne doświadczenia posłużą do przygotowania, z myślą o przyszłorocznych Ferien Messe, pakietu targowego regionów południa Polski dopasowanego do oczekiwań turystów austriackich.

Targi Ferien Messe organizowane są w jednym z najnowocześniejszych centrów wystawienniczych Austrii. Organizatorem targów jest firma Reed Exhibition Messe współpracująca z największymi animatorami turystyki na tutejszym rynku. Krajem partnerskim była Tajlandia wspólnie z regionem Tyrol. W hali A oferty przedstawiły narodowe organizacje turystyczne reprezentowane w Austrii przez Corps Touristique, linie lotnicze i koleje państwowe z Austrii. Hala B była poświęcona prezentacjom Krajów Związkowych Austrii, a w halach C i D zorganizowany był salon samochodowy.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit