Polskie usługi prozdrowotne na tagrach Arabian Travel Market

Polska oferta usług prozdrowotnych prezentowana była na stoisku Polskiej Organizacji Turystycznej podczas miedzynarodowych targów Arabian Travel Market. 

Organizowane pod koniec kwietnia w Dubaju targi Arabian Travel Market są największym wydarzeniem wystawienniczym sektora turystycznego na rynkach krajów arabskich. Uczestniczy w nich około 3 tys. wystawców i zwiedzających.

W części stoiska narodowego polecającego przyjazdy turystyczne do naszego kraju, zaaranżowano część, na której polscy wystawcy promowali usługi prozdrowotne w ramach poddziałania 3.3.2 „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Odwiedzający mogli zapoznać się między innymi z propozycjami uzdrowisk i usług medycznych w Kołobrzegu, Iwoniczu Zdroju, Konstancinie Jeziornej, Muszynie, Sopocie, Europejskim Centrum Zdrowia w Otwocku, Augustów Medical SPA, Carolina Medical Center Krynicy Zdrój oraz resortów Klimek Spa, hotel Arłamów, Pałacu na wodzie, Pestkownicy. Najczęściej zadawane pytania przez przedstawicieli arabskich biur i agencji turystycznych, dotyczyły szcegułów ofert leczenia rehabilitacyjnego i uzdrowiskowego. Największe zainteresowanie budziły propozycje polskich ośrodków sanatoryjnych i resortów spa & wellness, świadczenia rehabilitacyjne oraz medycyna estetyczna. Zainteresowanym szczegółowymi informacjami, odpowiedzi udzielał ekspert rynku usług medycznych. Arabscy kontrahenci rozważający propozycje współpracy z polskimi klinikami i ośrodkami medycznymi oraz odwiedzający targi, otrzymywali na stoisku POT pakiety z informacjami dotyczącymi zakresu usług turystyki zdrowotnej świadczonych w Polsce.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit